Вітаємо в

KONTRAKT Boutique Hotel

Місце затишку та комфорту в самому серці Подолу. Місце тиші та спокою посеред головних пам’яток міста. Місце, яке без сумнівів підкорить Вас з перших секунд та стане Вашим найкращим спогадом про відпочинок у мальовничій столиці України.

KONTRAKT Boutique Hotel, заснований у 2021 році, став яскравим прикладом неординарних дизайнерських рішень та бездоганного сервісу. Назву готелю обрано невипадково, адже поблизу будівлі знаходиться знаменита Контрактова площа, де у давнину купці з усього Києва укладали вигідні контракти. Однак, не тільки назва має історичний підтекст, але й сама будівля є цінною пам’яткою архітектури. Саме тому готель вражає досконалістю художнього виконання і приховує в собі особливу загадковість.

Справжньою родзинкою KONTRAKT Boutique Hotel можна сміливо вважати його дизайн. Фасадна частина будівлі зберегла свій історичний стиль з елементами пізнього класицизму. З середини інтер’єр готелю виконаний відповідно до модної концепції хюґе, в дусі скандинавської простоти. Саме тому мікс двох епох, історичної та сучасної, додає готелю ще більшого шарму. У кожному номері органічно поєднуються світлі кольори з «теплою» деревиною та нейтральними сірими тонами. Затишок та комфорт, витонченість деталей і просторість кімнат – наші головні переваги.

Photo-Kontrakt_0216
Photo-Kontrakt_0208
Photo-Kontrakt_0214